Bemutatkozás
Tehetséggondozó műhelyek
Pályázataink
Rendezvényeink
Kapcsolataink
Továbbképzések
Tehetségsegítő Tanács
SKÁID szakmai munkaközösség
Versenyek
Táborok

Versenyek

Tanulmányi versenyek helyezettjei - 2014/2015. tanév

Somoskői Bendegúz Salgótarján, SÁI Beszterce-ltp. Tagiskolája Rácz Tímea Szép magyar beszéd v. 5-6. St.Ter.3.
Adame Donát Salgótarján, SÁI Dornyay Béla Tagiskolája Baksa Róbertné Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan v. 8. 1.
Egyed Máté Salgótarján, SÁI Dornyay Béla Tagiskolája Baksa Róbertné Kaán Károly Orsz. Természet- és Környezetism. v. 6. 1.
Ottmár Dóra Salgótarján, SÁI Dornyay Béla Tagiskolája Baksa Róbertné Kaán Károly Orsz. Természet- és Környezetism. v. 6. 2.
Bagyinszki Erik Salgótarján, SÁI Kodály Zoltán Tagiskolája Dr. Bakosné Nagy Julianna Hevesy György Országos kémiav. 8. 3.
István István Salgótarján, SÁI Kodály Zoltán Tagiskolája Pusztáné Juhász Ágnes Öveges József Fizikaverseny 1.
Dancsok Lilla Salgótarján, SÁI Kodály Zoltán Tagiskolája Dobosné Máté Rita Szép magyar beszéd v. 7-8. St.Ter.2.
Dancsok Lilla Salgótarján, SÁI Kodály Zoltán Tagiskolája Dobosné Máté Rita Simonyi Zs. Kárpát-med. helyesírási v.7. 1.
Deák Borbála Salgótarján, SÁI Kodály Zoltán Tagiskolája Boczkó Szilvia Szép magyar beszéd v. 5-6. St.Ter.2.
Földi Péter Salgótarján, SÁI Kodály Zoltán Tagiskolája Samu László János Hevesy György Országos kémiav. 7. 3.
István István Salgótarján, SÁI Kodály Zoltán Tagiskolája Dr. Bakosné Nagy Julianna Hevesy György Országos kémiav. 8. 1.
Kiss Bence Salgótarján, SÁI Kodály Zoltán Tagiskolája Dr. Bakosné Nagy Julianna Hevesy György Országos kémiav. 7. 1.
Kiss Bernadett Salgótarján, SÁI Kodály Zoltán Tagiskolája Bakos Györgyi Simonyi Zs. Kárpát-med. helyesírási v.6. 2.
Kodály Énekegyüttes – 7 fő
Berki Barbara
Cseke Kata
Gajdár Eszter
Németh Petra
Saját Eszter
Simon Viktória
Szatmári Dorottya
Salgótarján, SÁI Kodály Zoltán Tagiskolája Karácsonyné Kaposi Ida „Tiszán innen, Dunán túl” – Országos Népdaléneklési v. – énekegyüttes kat.-I.korcsop. 1.
Kun Bendegúz Salgótarján, SÁI Kodály Zoltán Tagiskolája Sápiné Reguly Nóra Móra Ferenc Nógrád megyei nyelvtan v. 4. 2.
Máté Balázs Salgótarján, SÁI Kodály Zoltán Tagiskolája Dr. Bakosné Nagy Julianna Hevesy György Országos kémiav. 7. 3.
Simon Lili Salgótarján, SÁI Kodály Zoltán Tagiskolája Dobosné Máté Rita Simonyi Zs. Kárpát-med. helyesírási v.7. 2.
Bíró Máté Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium Székhelyintézmény Tarjáni Zsanett Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan v. 7. 3.
Fekete Brigitta Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium Székhelyintézmény Tárkányi Lívia Ált.iskolai tanulók orsz német ny. v. 7. 2.
Gasparin Zsombor Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium Székhelyintézmény Kissné Sári Judit Hevesy György Országos kémiav. 8. 2.
Juhász Benedek Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium Székhelyintézmény Darvas József Öveges József Fizikaverseny 2.
Klecsány Panna Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium Székhelyintézmény Mocsári Zoltánné Ált.iskolai tanulók orsz német ny. v. 8. 2.
Kun Máté Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium Székhelyintézmény Budafokiné Kiss Éva Móra Ferenc Nógrád m. nyelvtan 3.
Pádár Nikolett Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium Székhelyintézmény Mocsári Zoltánné Simonyi Zs. Kárpát-med. helyesírási v.6. 3.
Pádár Nikolett Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium Székhelyintézmény Mocsári Zoltánné Szép magyar beszéd v. 5-6. St.Ter.1.
Szvoren Lili Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium Székhelyintézmény Majláth Gizella Szép magyar beszéd v. 7-8. St.Ter.3.
Zsivera Lilla Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium Székhelyintézmény Majláth Gizella Simonyi Zs. Kárpát-med. helyesírási v. 8 2.
Zsivera Lilla Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium Székhelyintézmény Tarjáni Zsanett Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan v. 8. 2.

A 2013/14. tanévben tanulmányi és művészeti versenyeken helyezést elért tanulók

Öveges József Kárpát-medencei fizikaverseny
1. Sütő Martin SÁIK Székhelyintézmény, Darvas József
2. Utasi Zsófia Salgótarján, Kodály Zoltán Tagiskola, Felkészítő tanára: Pusztáné Juhász Ágnes
3. Kiss Balázs Salgótarján, Kodály Zoltán Tagiskola, Felkészítő tanára: Pusztáné Juhász Ágnes
3. Kassai Laura SÁIK Székhelyintézmény, Felkészítő tanára: Darvas József

Hevesy György Országos Kémia Verseny – 7. évfolyam
1. István István Salgótarján, Kodály Zoltán Tagiskola, Felkészítő tanára: Dr. Bakosné Nagy Julianna
2. Bagyinszki Erik Salgótarján, Kodály Zoltán Tagiskola, Felkészítő tanára: Dr. Bakosné Nagy Julianna
3. Juhász Benedek László SÁIK Székhelyintézmény, Felkészítő tanára: Kissné Sári Judit

Hevesy György Országos Kémia Verseny – 8. évfolyam
1. Sütő Martin SÁIK Székhelyintézmény, Felkészítő tanára: Nagyné Barta Angéla
2. Frics Márton Salgótarján, Kodály Zoltán Tagiskola, Felkészítő tanára: Dr. Bakosné Nagy Julianna
3. Kiss Balázs Salgótarján, Kodály Zoltán Tagiskola, Felkészítő tanára: Dr. Bakosné Nagy Julianna

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny 7. évfolyam
2. Adame Donát Salgótarján, Dornyay Béla Tagiskola, Felkészítő tanára: Baksa Róbertné
3. Pintér András Salgótarján, Kodály Zoltán Tagiskola, Felkészítő tanára: Tajtiné Miklós Bernadett

Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny – 5. évfolyam
3. Egyed Máté Salgótarján, Dornyay Béla Tagiskola, Felkészítő tanára: Baksa Róbertné

Móra Ferenc Nógrád Megyei Magyar Irodalmi Verseny – 4. évfolyam
2. Angyal Anna Salgótarján, Beszterce-lakótelepi Tagiskola, Felkészítő tanára: Bányik Mihályné

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny – 5. évfolyam
3. Kiss Bernadett Salgótarján, Kodály Zoltán Tagiskola, Felkészítő tanára: Bakos Györgyi

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny – 6. évfolyam
1. Dancsok Lilla Salgótarján, Kodály Zoltán Tagiskola, Felkészítő tanára: Dobosné Máté Rita
2. Fekete Brigitta SÁIK Székhelyintézmény, Felkészítő tanára: Dénes Gyula

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny – 7. évfolyam
1. Molnár Maja SÁIK Székhelyintézmény, Felkészítő tanára: Majláth Gizella
2. István István Salgótarján, Kodály Zoltán Tagiskola, Felkészítő tanára: Karácsonyné Kaposi Ida
3. Juhász Benedek SÁIK Székhelyintézmény, Felkészítő tanára: Majláth Gizella

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny – 8. évfolyam
3. Keményfy Nóra SÁIK Székhelyintézmény, Felkészítő tanára: Kadlótné Hulitka Julianna

„Szép Magyar Beszéd” verseny – 5-6. évfolyam – Salgótarjáni területi forduló
1. Pádár Nikolett SÁIK Székhelyintézmény, Felkészítő tanára: Mocsári Zoltánné
3.Dancsok Lilla Salgótarján, Kodály Zoltán Tagiskola, Felkészítő tanára: Dobosné Máté Rita

„Szép Magyar Beszéd” verseny – 7-8. évfolyam – Salgótarjáni Területi forduló
1. Kiss Dorottya SÁIK Székhelyintézmény, Felkészítő tanára: Mocsári Zoltánné
2. Varga Dávid Salgótarján, Beszterce-lakótelepi Tagiskola, Felkészítő tanára: Rácz Tímea
3. Harazin Regina Salgótarján, Beszterce-lakótelepi Tagiskola, Felkészítő tanára: Rozmann-né Bártfai Ágota

Országos angol nyelvi verseny – 7. évfolyam
2. Kis Anna Salgótarján, Beszterce-lakótelepi Tagiskola, Felkészítő tanára: Mojzes Andrea
3. Al-Maktari Rami Salgótarján, Beszterce-lakótelepi Tagiskola, Felkészítő tanára: Mojzes Andrea

Országos angol nyelvi verseny – 8. évfolyam
3.Harazin Regina Salgótarján, Beszterce-lakótelepi Tagiskola, Felkészítő tanára: Becsóné Zvada Anita

Országos német nyelvi verseny – 7. évfolyam
2. Klecsány Panna SÁIK Székhelyintézmény, Felkészítő tanára: Mocsári Zoltánné

Országos német nyelvi verseny – 8. évfolyam
1. Sándor Judit SÁIK Székhelyintézmény, Felkészítő tanára: Kadlótné Hulitka Julianna
2. Kovács Nikolett SÁIK Székhelyintézmény, Felkészítő tanára: Kadlótné Hulitka Julianna

Nógrád Megyei Komplex Művészeti Verseny – alsó tagozat
1.Deák Borbála Salgótarján, Kodály Zoltán Tagiskola, Felkészítő tanára: De la Casse Gáborné

„Tiszán innen,Dunán túl” – Országos Népdaléneklési Minősítő Verseny – szóló kategória – I. korcsoport
1.Fancsik Petra Salgótarján, Kodály Zoltán Tagiskola, Felkészítő tanára: Karácsonyné Kaposi Ida

„Tiszán innen, Dunán túl” – Országos Népdaléneklési Minősítő Verseny – énekegyüttes kategória – I. korcsoport
1.Kodály Énekegyüttes Salgótarján, Kodály Zoltán Tagiskola, Felkészítő tanár: Karácsonyné Kaposi Ida (Cseke Kata Sára, Gajdár Eszter, Németh Petra, Saját Eszter, Simon Viktória, Szatmári Dorottya)


Feladatellátási hely neve A vetélkedő/verseny/pályázat megnevezése Tervezett időpontja (hónap) Korosztály
SKÁID Székhelyintézmény Megyei Idegennyelvi Prózamondó verseny
Okoska, Tudorka kistérségi fejszámoló verseny
Országos Civilizációs verseny (két tanítási nyelvű iskolák részére)
11. 24.
05. 18.
Március vége
7-8. oszt
1 – 2. oszt
7-8. oszt.
SKÁID Arany János Tagiskola Rajzpályázat Arany János életével és munkásságával kapcsolatban
Arany Kupa labdarúgó torna
2012. március általános iskolai korosztály
SKÁID Beszterce-lakótelepi Tagiskola Móra Ferenc vers- és prózamondó verseny
Helyesen magyarul! helyesírási verseny
A ”…százlátó üveg” c. költészet napi vetélkedő
Játékos sportvetélkedő megyei döntő
Városi atlétikai döntő
Mezei futó Diákolimpia városi döntő
2012. 02. hó
2012. 03.hó
2012. 04. 11.
2012. 12.hó
04. hó
2012. 03. hó
Alsósoknak
Alsó, felső tagozat
Alsó tagozat
Alsó, felső tag.
I-II. korcsoport
Alsó-felsó tag.
SKÁID Diákotthon 700 éves Baglyaskő-rajzpályázat március Alsó, felső tagozat
SKÁID Dornyay Béla Tagiskola Bűnmegelőzési vetélkedő
„Ezt tanultuk, ezt tudjuk” kulturális fesztivál
Kistérségi környezetvédelmi verseny
október
május
május
6. évfolyam
1-8. évfolyam
5-8. évfolyam
SKÁID Gárdonyi Géza Tagiskola, Mátraszele Cigány – magyar vers- és prózamondó verseny november 1-6. évfolyam
SKÁID Kodály Zoltán Tagiskola Bicínium éneklő verseny 2010-ben (megyei szintű)
Rákóczi deákja - olvasási verseny: 2-4. évfolyam
Műveltségi vetélkedő
Január

Március
7-8. évfolyamos tanulók
SKÁID Petőfi Sándor Tagiskola „Eddzük helyesírásunkat” helyesírási vetélkedő
„Tegyünk együtt az egészségünkért”
(Gyermekek jogainak hete alkalmából)
december

november
5-8. évfolyam

5-8. évfolyam